Інформаційний лист / Information letter

Інформаційний лист

English version here

40 днів війни змінили життя кожного з нас, українців. Ми йдемо крок за кроком у нових умовах: у незвичних викликах, рішеннях, у праці, молитвах та постах за тих, кому важче… Ми знаємо, що єдність наша – це метафізичний факт! Слава Господу, що єдність з Ним – це також обставина непереборної сили ???. Тому все відкидаємо для пізнання та здійснення Його волі, бо Він – Єдиний, Хто має право на наше життя, тим більше на життя нашої країни! Слава Ісусу Христу!
На сьогодні, у нашій школі батьки перерахували тільки 30% проплат за договорами.
Це показник серйозних випробувань для наших сімей…Тому є потреба посилено молитися і за фінансовий стан кожної нашої родини та України вцілому!
Ми продовжуємо працювати дистанційно. Більшість учителів виконують свою роботу з Божою допомогою та й ще й працюють для перемоги у війні! Дуже дякую всім нашим вірним учителям:
хто в теробороні, хто допомагає їй, тим, хто приймає біженців, тим, хто в постійній молитві за наш народ! Пишаємося Божим характером у кожному з вас!
А ще, дуже дякую всім батькам, які працюють та волонтерствують водночас! Дякую за матеріальні пожертви для школи! Уявіть собі, що таке теж було від однієї родини!
Ми також вдячні декільком рукам із-за кордону, які зразу підтримали нас духовно та фінансово без наших прохань. Це допомагає нам. На цей місяць недоплати по нашій( і так досить скромній )зарплатній частині мають всі: від 10% до 50%. Тому всяка допомага дуже важлива. Нехай Бог воздасть всім, хто посіяв духовно чи матеріально для нашої перемоги! Слава Ісусу, що Він чужих людей зробив нашею ріднею.

Пс 46:2: “Бог для нас охорона та сила, допомога в недолях, що часто трапляються,”

Продовжуємо вірити, молитися та працювати для перемоги!
Тим хто хоче пожертвувати фінанси для потреб школи можна скористатися посиланням.
Можна уточнювати призначення платежу для конкретних цілей!
Благословляємо кожного на мудрість та силу від Бога!

Залишити коментар