Діти - це благословення

Про нас

Про школу “Софія”

Наша історія

A

У 2008 році школа була заснована як ЗНЗ І ступеня, у 2009 році була ліцензована як ЗНЗ І-ІІ ступенів, а у 2013 – І-ІІІ ступенів. В школі є 1-11 клас (від 4 до 16 дітей у класі).

Основними формами організації навчання є: традиційні уроки, проблемні уроки, уроки-лекції, семінари, практичні заняття, конференції, подорожі, виставки, диспути, факультативи, курси за вибором, учнівські тижні самоврядування, проектна діяльність. У кожному класі обов’язковим є курс “Основи християнської етики”.

На уроках вчителі використовують інтерактивні методики та діяльнісний підхід, а також узагальнюючі карти – схеми, співпрацю учнів різних вікових груп.

IMG_073343

Наша місія

Наша філософія
Основою освітньої діяльності школи є урахування індивідуальних особливостей учнів, фізіологічної вікової відповідності, акцентування уваги на виховній мотивації. Головною метою є розвиток духовно зрілої, творчої особистості, створення умов для повноцінного фізичного, інтелектуального, духовного розвитку дитини.

Наші цінності

Співпраця з батьками

Дуже важливим аспектом діяльності закладу є співпраця з батьками. В першу чергу – це щорічні дні відкритих дверей в усіх класах, крім випускних. На відкритих уроках з усіх предметів інваріантної складової навчального плану учні демонструють свої успіхи перед батьками, а ті мають змогу стати частиною навчального процесу і зрозуміти навчально-виховну концепцію закладу зсередини

Що говорять батьки

Відгуки батьків про нашу школу

Я, мама учениці 3 класу. Хочу виразити подяку за особливу домашню атмосферу у школі, за любов до дітей. Завжди мріяла щоб мої діти були у школі із такою прекрасною атмосферою та підходом до дітей. Дякує велике директору та всьому колективу!

Пономарьова Наталія

Пономарьова Наталія

Мама

Школа “Софія” – це місце де вчителі докладають максимум зусиль, щоб навчати та розвивати кожну дитину. До кожної маленької особистості тут знаходять індивідуальний підхід. Саме таке доброзичливе наповнене увагою відношення сформувало у нашого сина любов до навчання, хоча раніше ми мали гіркий досвід у іншій школі, тепер наша дитина завжди йде до школи з радістю, в нього виросла успішність, він став займатись з бажанням. Для нас це просто втілення нашої мрії. Дякуємо за вашу школу, ви скарб і ми раді що ми з вами.

Інна Чередніченко

Інна Чередніченко

Мама

Школа “Софія” для нашої сім’ї – це покриття і прояв небесного забезпечення тут на землі. Дуже приємно, коли є індивідуальний підхід до кожної дитини. А ситуації, які час від часу з’являються, вирішуються позитивно для кожного і мають неймовірні наслідки у майбутньому.

Тетяна Ткачук

Тетяна Ткачук

Мама