1 Вересня 2022-2023 рік

Новий навчальний 2022-2023 рік  розпочато! Нарешті,  ми зустрілись. Зустріч «за покликом душі»:  школа “Софія” зібрала першокласників, випускників, батьків та вчителів.  Яка величезна цінність спілкуватися з дорогими учнями та батьками, відчувати тепло долоней.
Свято першого дзвінка  було особливим, тому що проходило в той час, коли у нашій країні іде війна. Але учні, батьки та вчителі, знайшли час та можливість  для того, щоб зібратися, враховуючи певні обмеження.
Хочемо привітати наших першокласників! Для нас цей  навчальний рік буде відрізнятися від усіх попередніх років, але це не завадить вам навчатися та здобувати знання. Вітаємо майбутніх випускників, віримо, що з Божою допомогою, ви матимете достойний старт в доросле життя.
Щиро дякуємо нашим захисникам  – ЗСУ –  за те, що ви дали нам можливість зустрітися усім в цей чудовий день  без повітряних тривог і сирен.
Також цінуємо наших вчителів, котрі попри все у такий складний час,  готові давати учням нові, потрібні знання, дарувати любов, турботу і підтримку.
Все це багатство ми маємо завдяки нашому Батькові Небесному, що піклується та оберігає нас повсякчас!
Бажаємо усім плідної праці, наснаги, терпіння, сил, мужності, мудрості. Слава Ісусу Христу! Слава Україні, слава ЗСУ, слава Героям. Нехай усіх береже Господь!

Залишити коментар