Тиждень української мови “Наша мова – наша перемога”

У школі “Софія” з 6 по 10 березня 2023 року проходив тиждень української мови під гаслом “Наша мова – наша перемога!”. Протягом тижня вчителі української мови щодня проводили з учнями заходи з елементами змагання: вікторину, квест-гру та брейн-ринг.

Вчителька української мови Прудько І.П. для учнів 5-11 класів організувала брейн-ринг “Знавці фразеологічних багатств”. Учні були розділені на команди, виконували різноманітні завдання та отримували заохочувальні солодкі призи 🍫.

Команди 7-9 класів з великою зацікавленістю та наполегливістю проходили квест-гру, яку підготувала вчителька української мови Притула О.В. Відбулась також вікторина “Мовні норми”, яку провела вчителька Чернова Т.В. для учнів.

Для учнів 7 та 8 класів був проведений онлайн-урок з історії під назвою “Битва за українську мову”. Урок проводила Бондарчук А.О., де учні дізнавались про історію походження української мови, причини заборони рідної мови та розвінчували міфи про мову. В кінці уроку переглядали відеоматеріали 📽️.

Вчителі також змагались з учнями за чистоту української мови та брали участь у конкурсах. Тиждень завершився конкурсом плакатів на тему “Наша мова – наша перемога”, до якого долучились усі учні школи, намалювавши окремий мотиваційний плакат від кожного класу.

 

 

 

 

 

Залишити коментар