Тиждень “Цікавий світ професій”

У школі “Софія” 20-26 жовтня, відбувся тематичний тиждень “Цікавий світ професій”.
Протягом цих днів було проведено низку заходів з метою допомогти учням ознайомитись і визначитись у майбутніх професіях. Задіяними у тематичному тижні були : учні, батьки та вчителі школи.
Учнів початкової школи ознайомили з такими професіями: лікар, швачка та кухар. Провели мандрівку-гру “Дітворі про лікарів”, майстер-клас із “Виготовлення подушок”, та розповіли про “Правила оформлення та сервірування столу”.
З учнями 5-9 класів були проведені зустрічі: з пастором, волонтером, військовим лікарем; спеціалістом Іт-технологій; керівником логістичної фірми. Це надихало всіх нас до навчання та самовдосконалення! Дякуємо Богу за таких мудрих, сміливих та успішних батьків. Вони взірець для нашого руху вперед! Учні пограли в гру “Подорож у світ професій” та поспілкувались на тему “Від мрії до професії”.
Для старшої школи, були проведені тестування щодо визначення і схильності до певних професій. Відбулося обговорення теми “Інженерні професії особливої підтримки держави”. Була здійснена екскурсія до музею.
Також, протягом тижня, було організовано збір речей для військових ЗСУ. До збору долучились: вчителі, учні, батьки та волонтери, які допомогли зібрати все необхідне. Дякуємо воїнам ЗСУ за їхню мужню та витривалу професію.
Нехай оберігає нас усіх Господь, і буде мир на нашій землі.

Залишити коментар